Menu
O Hájovně

O Hájovně

Naše nově zrekonstruovaná hájovna stojí na okraji lesa poblíž přírodní rezvervace Toulovcovy maštale v CHKO Žďárské vrchy. Chata Samota poskytuje ubytování až pro 20 osob. Je tak ideální volbou pro partu přátel, rodiny s dětmi nebo firemní víkendy a hackathony. 

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení

V přízemí chaty naleznete plně vybavenou kuchyň a jídelnu. V kuchyni jsou kachlová kamna, kachlový sporák, rychlovarná konvice, varná deska, lednička s mrazákem, myčka, topinkovač a další kuchyňské vybavení. Kafaři nemusí mít strach, protože je k dispozici kávovar na mletou kávu a také kapslový kávovar Nespresso. V hájovně je jedna společná koupelna se sprchovým koutem, pračkou a sušičkou. V celém objektu jsou 4 WC.

 

Pokoje

Pokoje

Naše hájovna má k dispozici 3 ložnice až pro 20 osob. Dvě útulné ložnice jsou pro 5 osob, a ve třetí místnosti se vyspí na patrových postelích až 10 lidí. Tuto místnost si zamilují hlavně děti, když budou moci být spolu i přes noc.

Společenská místnost

Společenská místnost

V horním patře s proskleným štítem se určitě nudit nebudete. Zabavit se můžete hraním kulečníku a děti mohou využít dětský koutek s hračkami. Pokud milujete hudbu, k dispozici je elektrické piano a kytara. Horní prostor je velmi prostorný a můžete ho využít i například na cvičení jógy nebo jako taneční parket. V horním patře nechybí ani malá kuchyňka, společenské hry a knihy. 

Venkovní vybavení

Venkovní vybavení

Během léta můžete trávit většinu času venku. Okolo hájovny je velká travnatá plocha, kde se děti určitě vyřádí na trampolíně a pískovišti. Nemusíte mít o ně strach, neboť je hájovna oplocená. Obědy a večeře si můžete připravit na grilu nebo u ohniště. K dispozici je samozřejmě i zahradní nábytek a sklad pro kola či jiné sportovní vybavení.

Sauna

Sauna

Další společenskou místností je finská sauna, která není zpoplatněna. Využijte tuto jedinečnou možnost a prohřejte se během chladnějších dnů. Saunování zklidňuje mysl, tiší bolest, posiluje imunitu a navozuje pocit relaxace. 

Stodola

Stodola

Součástí objektu je i stodola –⁠ další prostor, kde se kdeko zabaví i při nepříznivém počasí. Ve stodole se nachází sedací nábytek a stolní tenis.